Starblitz® Large shoulder bag PLUMBER480
Ref : PLUMBER480
Order only
Descriptive :
Starblitz® Plumber 480: Large shoulder bag.
Hence its name: Plumber.
  • Capacity: 1 Reflex + 5 Optical + Accessories
  • Compartment / Separators: 1 central separator / 3 velcro partitions
  • Compartmentalize the space according to your needs.
  • External dimensions: Width 480 mm. Depth 200 mm. Height: 190 mm