Starblitz® Large shoulder bag PLUMBER400
Ref : PLUMBER400
Order only
Descriptive :
Starblitz® Plumber 400: Large shoulder bag.
Hence its name: Plumber.
  • Capacity: 1 Reflex + 5 Optical + Accessories
  • Compartment / Separators: 1 central separator / 3 velcro partitions
  • Compartmentalize the space according to your needs.
  • External dimensions: Width 400 mm. Depth 190 mm. Height: 160 mm